Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 05 marca 2024
Imieniny: Adrian, Fryderyk, Oliwia
pochmurno
6°C

Pierwszy w naszej gminie ślub poza lokalem USC

Ocena 0/5
Marzysz o niezapomnianym ślubie poza lokalem USC? Zapraszamy do Starego Kurowa!
Ślub cywilny w plenerze to wciąż nietypowe rozwiązanie- 29 sierpnia 2020r. odbyła się pierwsza tego typu uroczystość w naszej gminie. Właśnie w ten sposób narzeczeni spełniają swoje marzenie o ślubie w parku, na polanie, na plaży lub w sali weselnej. Choć obecnie ślub cywilny w plenerze można zorganizować w każdym miejscu, warto pamiętać o tym, aby nie zakłócało ono powagi Urzędu Stanu Cywilnego i samej uroczystości. Ślub cywilny poza urzędem wiąże się z dopełnieniem tych samych formalności, o których należy pamiętać podczas tradycyjnego ślubu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Urzędnik musi przygotować akt małżeństwa czy dokument poświadczający o braku przeciwwskazań do zawarcia związku małżeńskiego.
Należy również uiścić odpowiednie opłaty
za sporządzenie aktu małżeństwa – 84 zł
za udzielenie ślubu poza lokalem – 1000 zł.
MIEJSCE I SPOSÓB ZAŁATWIENIA SPRAWY
Gdzie się udać?
Urząd Stanu Cywilnego w Starym Kurowie
ul. Daszyńskiego 1
pokój nr 11
tel. 95 76 15 052
Kto może wystąpić z wnioskiem o ślub cywilny?
Małżeństwo mogą zawrzeć osoby, które ukończyły 18 lat. Sąd może warunkowo zezwolić na małżeństwo kobiecie, która ukończyła 16 lat. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i rezerwacji terminów.
Dzięki uprzejmości wspaniałej Młodej Pary prezentujemy przepiękną relację fotograficzną ze ślubu w Błotnicy. A Nowożeńcom życzymy wielu cudownych lat w miłości.

Galeria zdjęć

JKO_00151599995934871 JKO_00221599995934876 JKO_00181599990927418 (1) JKO_00251599990927420 JKO_00241599990927420 JKO_00491599990927423 JKO_00571599995934882 JKO_00311599990927421
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.