Gmina Stare Kurowo

24 lipiec Święto Policji

Ocena 0/5

Z okzji Święta Policji składam wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom Policji serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, satysfakcji z wykonywanych obowiązków, a przede wszystkim spokojnej i bezpiecznej służby.

Dziękuję za wysiłek i trud, podejmowany w Waszej codziennej pracy oraz pełną poświęcenia służbę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa i utrzymania ładu i porzadku publicznego w naszej gminie.

Życzę samych sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości i przychylności losu przy realizacji każdego przedsięwzięcia, a w zyciu osobistym spokoju i wszelkiej pomyślności. Niech wykonywana praca bedzie źródłem dumy, która pozwala słuzyć ludziom.

                                                                                                                                  Wójt Gminy Stare Kurowo

                                                                                                                                            Magdalena Sydełko

                           

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności