Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
  
Strona główna Aktualności Napisz do nas Galeria Mapa serwisu
Czwartek    24 stycznia 2019 imieniny obchodzi: Felicja, Rafał, Tymoteusz  
szukaj
Informator
Urząd Gminy Stare Kurowo
Gmina Stare Kurowo
Przyjazny urząd- co, jak załatwić?
OPS Stare Kurowo
Gminny Ośrodek Kultury
Stowarzyszenia
Inwestycje
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011
Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019
Projekty POKL
Edukacja
Biblioteka
Parafia Stare Kurowo
Dzienniki Urzędowe
Zarząd Gminny ZOSP RP w Starym Kurowie
Czystsze Powietrze
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH
  

 
Online: 1 odwiedzin: 2754735
  
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

W dniu 04 czerwca 2016 roku, na boisku sportowym w Błotnicy odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. Swoje umiejętności  zaprezentowała jedyna drużyna żeńska z OSP Stare Kurowo oraz pięć drużyn męskich z naszej gminy. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna z OSP Pławin, minimalnie wyprzedzając ekipę ze Starego Kurowa. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z OSP Łęgowo , dalej Przynotecko oraz Błotnica. Wartościowe nagrody wręczali zaproszeni goście tj. nadbrygadier Stanisław Węsierski ,komendant powiatowy PSP w Strzelcach Kraj. mł.bryg. Andrzej Cacek ,rzecznik prasowy Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego  kpt. Dariusz Szymura. Rolę gospodarza zawodów pełnił Wójt Gminy w Starym Kurowie Wiesław Własak jednocześnie Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Starym Kurowie. Oprócz części sportowej uroczysty charakter zawodom nadał moment wręczenia odznaczeń i wyróżnień. Najwyższe odznaczenie tj. Medal Honorowy im. Bolesława Chomicza wręczony został druhowi Kazimierzowi Waszyńskiemu ,oczywiście przez zaproszonego na naszą uroczystość Pana Generała Węsierskiego. Wręczono również wiele innych medali " Za zasługi dla pożarnictwa" oraz "Strażak Wzorowy"

Zarząd Gminny ZOSP RP w Starym Kurowie składa serdeczne podziękowania współorganizatorom zawodów tj. Radzie Sołeckiej z Błotnicy na czele z sołtysem Emilem Juszyńskim, Kołu Gospodyń Wiejskich, wszystkim druhom z OSP Błotnica oraz sponsorom za poświęcenie w profesjonalne przygotowanie zawodów.

 

                                                                                             Komendant Gminny ZOSP RP w St.Kurowie

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  
Zapraszamy do zapoznania się ze zbiorem zdjęć w naszej galerii.
  
  
FUNDUSZ SOŁECKI na 2016r. |
© 2006 - 2019 Stare Kurowo. All rights reserved.