Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
  
Strona główna Aktualności Napisz do nas Galeria Mapa serwisu
Czwartek    24 stycznia 2019 imieniny obchodzi: Felicja, Rafał, Tymoteusz  
szukaj
Informator
Urząd Gminy Stare Kurowo
Gmina Stare Kurowo
Przyjazny urząd- co, jak załatwić?
OPS Stare Kurowo
Gminny Ośrodek Kultury
Stowarzyszenia
Inwestycje
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011
Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019
Projekty POKL
Edukacja
Biblioteka
Parafia Stare Kurowo
Dzienniki Urzędowe
Zarząd Gminny ZOSP RP w Starym Kurowie
Czystsze Powietrze
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH
  

 
Online: 11 odwiedzin: 2755416
  
Aktywna mama

Fundacja Akademicki Salon Kulturalny działająca przy Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp. oraz działająca w jej ramach nieformalna organizacja Lubuska Strefa Kobiet są organizatorami II edycji bezpłatnych warsztatów „Aktywna mama”.    

Warsztaty „Aktywna mama” to zajęcia dla wszystkich kobiet chcących podnosić kwalifikacje i rozwijać swoje pasje. Niewątpliwym atutem tych warsztatów jest nie tylko organizowanie zajęć dla pań, ale również dla dzieci, które uczestniczą w nich razem z mamami.  I edycja  warsztatów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też zdecydowaliśmy się wznowić zajęcia, dostosowując jednocześnie ich tematykę do potrzeb uczestników.  II edycja „Aktywnej mamy” rozpocznie się  10 lutego 2010 r. (środa) o godz. 16.30 w Wyższej Szkole Biznesu . Podobnie jak w roku ubiegłym zajęcia odbywać się będą co tydzień, w środy począwszy od 10 lutego br. w Wyższej Szkole Biznesu przy ul. Myśliborskiej 30 w Gorzowie Wlkp.

Zgłoszenia kierować można na adres mailowy lubuskastrefakobiet@gmail.com  (w treści zgłoszenia prosimy podać terminy i nazwy zajęć, imię i nazwisko mamy i dziecka/dzieci, wiek dziecka/dzieci oraz telefon kontaktowy).

Szczegółowe informacje znajdują się również na stronie internetowej Wyższej Szkoły Biznesu - www.wsb.gorzow.pl  w zakładce Fundacja Akademicki Salon Kulturalny.

Serdecznie zapraszamy wszystkie panie!

 

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
Do pobrania
 
Zajęcia
   
  
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  
Zapraszamy do zapoznania się ze zbiorem zdjęć w naszej galerii.
  
  
FUNDUSZ SOŁECKI na 2016r. |
© 2006 - 2019 Stare Kurowo. All rights reserved.